Biuro tłumaczeń Tecnico świadczy usługi również we Wrocławiu

Biuro tłumaczeń Wrocław

Biuro tłumaczeń Wrocław

Tecnico |Biuro tłumaczeń Wrocław

 Wrocław, z uwagi na położenie i wielkość, jest miastem o dużym zapotrzebowaniu na tłumaczenia specjalistyczne. Tecnico realizuje je zdalnie, z siedziby w Katowicach oraz z innych miast, w których pracują nasi tłumacze.

 

 Dla klientów z Wrocławia wykonujemy głównie tłumaczenia języka niemieckiego, a także na język niemiecki. Większość zagranicznych przedsiębiorstw, współpracujących z podmiotami w regionie, pochodzi właśnie z Niemiec. Spływają do nas także zamówienia na przekłady z holenderskiego oraz francuskiego.

 

 Realizujemy tłumaczenia dla firm takich jak firmy transportowe, firmy z branży nieruchomości oraz agencje turystyczne. Pomagamy także agencjom pracy. Ze względu na zróżnicowanie branż, z jakimi firmywspółpracują, istnieje zapotrzebowanie m.in. na tłumaczenia budowlane, prawnicze i medyczne.

 

Znajdź tłumacza we Wrocławiu

 

Skontaktuj się z nami, aby zlecić tłumaczenie na region Dolnego Śląska (Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Dzierżoniów itd.)  lub inną część Polski. Prześlij tekst źródłowy e-mailem lub załącz go do formularza na stronie, aby uzyskać wycenę i poznać najbliższy termin realizacji.

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.