Biuro tłumaczeń Tecnico świadczy usługi również w Toruniu

Biuro tłumaczeń Toruń

Biuro tłumaczeń Toruń

Tecnico | Biuro tłumaczeń Toruń

Szybkie tłumaczenia online to usługa, którą oferujemy także w Toruniu. Klienci z tej części kraju często współpracują z firmami z północnej Europy, stąd częstsze zamówienia na tłumaczenia języków skandynawskich.

Mimo tego językiem dominującym, jak w całym kraju, jest angielski. Drugie pod względem popularności są tłumaczenia z języka niemieckiego i francuskiego.

Wykonujemy tłumaczenia techniczne oraz przysięgłe, ale nie tylko. Przekładamy między innymi materiały marketingowe, napisy do filmów czy beletrystykę. Współpracują z nami tłumacze wszystkich języków oraz eksperci z różnorodnych dziedzin, dzięki czemu ani kierunek przekładu, ani tematyka nie są dla nas ograniczeniami.

Tłumaczenia Toruń – skorzystaj z usług ekspertów

Zobacz cennik tłumaczenia na naszej stronie lub prześlij tekst, który chcesz przełożyć, a błyskawicznie wykonamy wycenę. Dzięki sprawnej organizacji pracy proponowane przez nas terminy zawsze są krótkie. Ekspresowe tłumaczenia wykonujemy nawet w weekendy i święta. Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.