Biuro tłumaczeń Tecnico świadczy usługi również w Poznaniu

Biuro tłumaczeń Poznań

Biuro tłumaczeń Poznań

Tecnico | Biuro tłumaczeń Poznań

 

Poznań to miasto, z którego spływa wiele zleceń na specjalistyczne tłumaczenia dla firm. Przekładamy na obce języki, a także z języków obcych na polski, dokumenty urzędowe, faktury, ale również materiały techniczne dla branży produkcyjnej czy telekomunikacyjnej.

 

 Językami, na które istnieje największe zapotrzebowanie wśród klientów z Poznania, mówi się głównie w zachodniej Europie. Realizujemy tłumaczenia języka francuskiego czy niemieckiego, choć pojawiają się także zlecenia na tłumaczenia języków skandynawskich – także przysięgłe.

 

 Tłumaczenia techniczne wykonują doświadczeni tłumacze NOT, figurujący w oficjalnym rejestrze. Realizują oni wysokiej jakości przekłady m.in. dokumentacji sprzętowej. Współpracują z nami także specjaliści z innych dziedzin – od literatury do medycyny.

 

Tłumaczenia Poznań – znajdź specjalistę

 

 Jeśli chcesz zlecić przekład tekstu specjalistycznego bądź zwykłego, wypełnij nasz formularz i załącz plik źródłowy. Prześlemy dokładną wycenę oraz zaproponujemy termin oddania gotowych materiałów. Możesz także sprawdzić cennik tłumaczenia w dziale „Cennik” w naszym serwisie. Zapraszamy klientów z Poznania i okolic m.in. Kalisz, Konin, Leszno, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Piła, Turek, Piła, Koło, Czarnków itd.

 

 

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.