Biuro tłumaczeń Tecnico świadczy usługi również w Łodzi

Biuro tłumaczeń Łódź

Biuro tłumaczeń Łódź

Tecnico | Biuro tłumaczeń Łódź

 Położona w centrum kraju Łódź staje się jednym z większych ośrodków branży elektronicznej i technicznej. Otrzymujemy coraz więcej zamówień na tłumaczenia online dla przedsiębiorstw działających na całym świecie.

 Tłumaczenia dla firm z branży logistyki, producentów AGD, twórców nowych technologii, a nawet banków często spływają właśnie z Łodzi. Wykonujemy więc tłumaczenia finansowe czy przekłady dokumentacji sprzętowej.

 Najpopularniejsze są tłumaczenia z angielskiego na polski i odwrotnie – ze względu na to, że angielski jest światowym językiem biznesu. Realizujemy jednak także zamówienia na przekłady w innych językach. Często wynajmowany jest nasz tłumacz języka niemieckiego, tłumacz rosyjskiego, a nawet tłumacze języków skandynawskich.

Tłumaczenia Łódź – zatrudnij specjalistę

 Masz tekst do przetłumaczenia? Możesz poznać koszty na dwa sposoby. Zobacz nasz cennik tłumaczeń lub skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam treść w pliku. W ten sposób dokładnie wycenimy zlecenie i zaproponujemy termin realizacji. Zapraszamy do współpracy Łódź i okolice ( Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz itd)!

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.