Biuro tłumaczeń Kraków; Tecnico

Biuro tłumaczeń Kraków

Biuro tłumaczeń Kraków

Tecnico | Biuro tłumaczeń Kraków

 Często spływają do nas zamówienia od klientów z Krakowa i okolic. Wykonujemy zarówno tłumaczenia specjalistyczne, jak i przekłady zwykłych tekstów, np. na potrzeby wydawców publicystyki.

 Najpopularniejszym specjalistą na Kraków jest tłumacz języka angielskiego, choć ze względu na wielokulturowość miasta i regionu wykonujemy także tłumaczenia niemieckiego, holenderskiego czy języków skandynawskich. Rodzaje wykonywanych przekładów to m.in. tłumaczenia medyczne czy marketingowe.

 Klientów z Krakowa i pobliskich miejscowości – Wieliczka, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów. Nowy Targ, Olkusz oraz inne – obsługujemy zdalnie z naszego biura w Katowicach. Jesteśmy dostępni telefonicznie i mailowo przez cały tydzień. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń. Zapraszamy do współpracy.

Zadaj pytanie – odpowiemy najszybciej, jak się da.

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.