Biuro tłumaczeń Tecnico świadczy usługi również w Koninie

Biuro tłumaczeń Konin

Biuro tłumaczeń Konin

Tecnico | Biuro tłumaczeń Konin

 

Centralna Polska to region, w którym realizujemy głównie tłumaczenia z niemieckiego i angielskiego, ale często wykonujemy także zlecenia wymagające znajomości mniej popularnych języków.

 

Dla klientów z Konina pracuje m.in. tłumacz języka norweskiego oferujący tłumaczenia uwierzytelnione. Miasto nie jest duże w porównaniu z polskimi metropoliami, ale fakt, że istnieje tu ogromny zespół elektrowni, sprawia, że istnieje zapotrzebowanie na ekspresowe tłumaczenia technicznez angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

 

W Koninie mają miejsce także międzynarodowe festiwale kulturalne, co przyciąga gości z zagranicy. Okresowo potrzebne są tłumaczenia dla firm z branży gastronomicznej czy turystycznej.

 

Tłumaczenia Konin – znajdź specjalistę

 

 Udostępniamy cennik tłumaczeń na naszej stronie, lecz zachęcamy do przesłania nam pliku z tekstem źródłowym. Wykonamy wówczas szczegółową wycenę i podamy termin realizacji. Do dyspozycji są tłumacze ze wszystkich języków, także przysięgli.

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.