Biuro tłumaczeń Tecnico świadczy usługi również w Kielcach

Biuro tłumaczeń Kielce

Biuro tłumaczeń Kielce

Tecnico | Biuro tłumaczeń Kielce

 Tłumaczenia dla klientów z Kielc i pobliskich miejscowości realizujemy zdalnie, korzystając z pomocy specjalistów językowych z całej Polski.

Położenie Kielc sprawia, że często poszukiwany jest tłumacz języka rosyjskiego, ukraińskiego czy białoruskiego. Tłumaczenia angielskiego czy niemieckiego wykonywane są rzadziej niż w innych częściach kraju, lecz ich wykonanie jest oczywiście możliwe w równie krótkim terminie.

 W regionie wykonujemy często przekłady dla branży transportowej, dotyczące m.in. dokumentów samochodowych, umów czy faktur. Popularne są także tłumaczenia budowlane. Równie często realizujemy przekłady z polskiego na jeden z języków wschodnich, co przekłady z białoruskiego czy ukraińskiego na polski.

Znajdź tłumacza w Kielcach i okolicach (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna itd.)

 Zlecenia przyjmujemy telefonicznie lub e-mailowo. Pliki źródłowe należy dostarczać drogą elektroniczną. Aby uzyskać wycenę i termin realizacji, prosimy o przesłanie tekstu za pomocą formularza na stronie.

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.