Biuro tłumaczeń Katowice; Tecnico

Biuro tłumaczeń Katowice

Biuro tłumaczeń Katowice

Tecnico | Biuro tłumaczeń Katowice

 Siedziba biura Tecnico mieści się w Katowicach. Jest to najważniejszy, choć nie jedyny obszar naszej działalności.

Najpopularniejszymi usługami dla klientów z regionu są tłumaczenia specjalistyczne, w tym tłumaczenia prawnicze czy budowlane. Z uwagi na nieustannie odbywający się transport ciężkich ładunków z zagranicy, często wykonujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych.

 Na rodzaj najpopularniejszych usług wpływa specyfika lokalnych inwestycji i narodowości zagranicznych inwestorów. Usługi realizuje głównie tłumacz języka niemieckiego, choć język angielski także jest wykorzystywany równie często. Zapotrzebowanie na przekłady jest wysokie, lecz dzięki współpracy z dużą liczbą specjalistów bezproblemowo dotrzymujemy terminów.

Znajdź tłumacza w Katowicach

 Klienci z Katowic i okolicznych miast, takich jak Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Chorzów, Tychy, Rybnik czy Gliwice, mogą skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 18:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem formularza na stronie.

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.