Biuro tłumaczeń Tecnico świadczy usługi również w Kaliszu

Biuro tłumaczeń Kalisz

Biuro tłumaczeń Kalisz

Tecnico | Biuro tłumaczeń Kalisz

Położony w środkowo-zachodniej części kraju Kalisz to miasto, w którym istnieje duże zapotrzebowanie na szybkie tłumaczenia z polskiego na angielski i z angielskiego na polski.

 

Często otrzymujemy zamówienia na ekspresowe tłumaczenia dla firm. Przekładów potrzebują m.in. popularni w regionie producenci odzieży oraz żywności. Niekiedy pomocą specjalistów językowych posiłkują się także reprezentanci przemysłu lotniczego. W takim wypadku wymagane mogą być tłumaczenia przysięgłe, czyli uwierzytelnione.

 

W środkowo-zachodniej Polsce popularnością cieszy się także tłumacz języka niderlandzkiego – ze względu na rozwiniętą współpracę gospodarczą regionu z Holandią. Sporadycznie wykorzystywany jest tłumacz norweskiego czy szwedzkiego.

 

Tłumaczenia Kalisz – znajdź specjalistę

 

Cennik tłumaczeń udostępniamy na naszej stronie, lecz zachęcamy także do przesłania pliku źródłowego przez e-mail lub za pomocą formularza kontaktowego. Dzięki temu wycena będzie wykonana dokładnie, a wraz z nią określimy najbliższy możliwy termin realizacji. Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.