Biuro tłumaczeń Tecnico; Gdańsk

Biuro tłumaczeń Gdańsk

Biuro tłumaczeń Gdańsk

Tecnico | Biuro Tłumaczeń Gdańsk

 Gdańsk to największe miasto i ośrodek przemysłu, nauki i kultury w północnej Polsce. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy zespół miejski; tzw. Trójmiasto. To tu znajduje się port lotniczy czy produkcja przemysłowa służąca  głównie gospodarce morskiej i aglomeracji gdańskiej.

 Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia online  od przedsiębiorstw z branży stoczniowej, petrochemicznej, energetycznej, metalowej czy materiałów budowlanych.  Nasi tłumacze służą swoim doświadczeniem , oraz wiedzą z branży technicznej i językowej.

Gdańsk jest ważnym ośrodkiem nauki i kultury skupiającym wyższe uczelnie jak Uniwersytet Gdański, Akademia Medyczna czy Politechnika Gdańska, co stwarza potrzebę na tłumaczenia specjalistyczne jak techniczne, medyczne oraz tłumaczenia naukowe.

 Duża liczba turystów, którzy odwiedzają corocznie to miasto, przyczynia się do tego, że nasi klienci przesyłają do biura tłumaczeń; foldery, katalogi, ulotki i inne teksty reklamowe/ marketingowe, które tłumaczymy w różnych językach. To z tego miasta otrzymujemy najwięcej zleceń na tłumaczenia z języka polskiego na szwedzki,  norweski ale i angielski.

 Filharmonia, opera, muzea czy teatr gdański są chętnie odwiedzane nie tylko przez naszych rodzimych turystów ale i obcokrajowców. Dlatego zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe w mieście Gdańsk  województwa pomorskiego stale rośnie.

 

Znajdź tłumacza w Gdańsku

Klienci z Gdańska i okolicznych miast, takich jak Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew czy Wejherowo , mogą skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 18:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem formularza na stronie.

Sprawdź
promocje!
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.